WYBORY MISTERA SZKOŁY' 2018

11 października 2018 r., podczas dyskoteki z okazji Dnia Chłopaka, odbyły się Wybory Mistera Szkoły' 2018 zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas IV - VIII szkoły podstawowej i klasy III gimnazjum wytypowani przez płeć piękną w eliminacjach klasowych. Zmagania kandydatów do tytułu Mistera Szkoły oceniało jury złożone z przedstawicielek Rady Pedagogicznej i SU, biorąc pod uwagę znajomość zasad savoir vivre, prezencję i urok osobisty, sprawność fizyczną, poczucie humoru, inteligencję i elokwencję (łatwość wypowiadania się na różne tematy, ogólną wiedzę z różnych dziedzin).

Werdykt jury:
MISTER SZKOŁY 2018 – Sebastian Jaczewski, kl. VI SP
I WICEMISTER – Jakub Skibniewski, kl. VII SP
II WICEMISTER – Wojciech Gołębiewski, kl. III G
III WICEMISTER – Jakub Prokopczuk, kl. VIII SP
MISTER PUBLICZNOŚCI – Wojciech Gołębiewski, kl. III G
MISTER OBIEKTYWU – Sebastian Jaczewski, kl. VI SP

Zwycięzcy zostali udekorowani okazjonalnymi szarfami i nagrodzeni gromkimi brawami, otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.

Joanna Próchenko